Aasta kahes viimases Optibet Hokiliiga mängus teenis HC Panter neli punkti
27.12.2023
Optibet hokiliigas võõrustas Tallinna HC Panter möödunud reedel ja laupäeval Kaunas City’t ning võitis mõlemad mängud vastavalt 7:3 ja 4:3

Reedeses mängus läks Leedu klubi seitsmendal minutil juhtima, kuid pantrid suutsid kiiresti Rasmus Kiige väravast viigistada. Esimesel kolmandikul lisas pantritele värava Shuma Kinebuchi ja esimesele vaheajale läksid pantrid 2:1 eduseisus. Teisel kolmandikul kasvatasid Saveli Novikov, Nikita Puzakov, Mihkel Võrang ja Daniil Fursa Tallinna klubi edu ning viimasele vaheajale mindi 6:2 eduseisus. Viimasel kolmandikul viskas mängu teise värava Daniil Fursa ja mäng lõppes 7:3 Tallinna HC Panter võiduga.

Laupäevases korduskohtumises vajas Tallinna klubi aga võiduks lisaaega. Pantrid küll läksid kohtumist Daniil Tsarkovskyi väravast juhtima kuid Kaunas City  soomlasest ründaja Ossian Eklundi tõi tabloole viigi, millega mindi ka esimesele vaheajale. Teisel kolmandikul teenis karistusviske Rasmus Kiik, millega viis pantrid taas ette, kuid  peagi tabas väravat Nazar Ružnikov ja seis oli jälle viigis. Rasmus Kiige mängu teine värav viis eduseisu kolmandiku lõpuks taas pantritele 3:2.
Kolmas kolmandik kulges tasavägiselt ja kolm minutit enne normaalaja lõppu seadis jalule taas viigi Kaunas City  mängija Daniel Klinecky .  Lisaajal suutsid tallinlased  oma paremuse maksma panna, kui kaitsja Saveli Novikovi eeltöö järel sai mängu kangelaseks Mihkel Võrang.

Tallinna HC Panter tõusis nende kahe võiduga turniiritabelis neljandale kohale 26 punktiga. Ette jäävad HK Zemgale/LBTU 38, HK Mogo 34 ja HK Kurbads 28 punktiga.

Optibet Hokiliiga mängud jätkuvad 6-7. jaanuar, kui Tallinna HC Panter sõidab Leetu, et kahel korral kohtuda Hockey Punksiga.