Eesti U20 noortekoondis alistus MM-il Ukrainale 1:5
12.12.2023

Eesti U20 noortekoondis alistus teisipäeva päeval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril Bledis Ukrainale 1:5 (1:0, 0:1, 0:4) ning püsib tabelis punktita.

Avakolmandikul läks Eesti Demid Morozovi tabamusest juhtima, kuid teisel perioodil seadis jalule viigi Illia Dubsky. Otsustaval kolmandikul võitles Eesti koondis vapralt, kuid väravat kirja ei saanud. Mängu viimase 14 minutiga viskasid ukrainlased 4 vastuseta väravat ja vormistasid lõppseisuks 1:5

Eesti poolel tunnistati mängu parimaks Eesti ainsa värava visanud Demid Morozov. Väravavaht Fjodor Aganezov tõrjus 28 ning ukrainlaste puurilukk Hlib Artsatbanov 18 vastaste pealeviset.

Kahes senipeetud kohtumises ei ole Eesti koondis võitu veel kirja saanud. Ukraina jätkab täiseduga. Eilses kohtumises alistati Poola koondis 5:1

Neljapäeval kell 17:00 kohtub Eesti koondis võõrustajamaa Sloveeniaga.