HC Panter alistas Optibet Hokiliigas HK Kurbadsi
26.11.2023

Tallinna HC Panter esindusmeeskond alistas laupäeval, 25. novembril peetud Optibet Hokiliiga mängus HK Kurbadsi tulemusega 5-4. See oli pantritele juba kuues järjestikune võit.

Esimese kolmandiku võitisid pantrid 2-0, teise kolmandiku 3-2. Kuigi Panter läks viimase kolmandiku alguses 4:2 juhtima, siis suutis HK Kurbads peagi seisu viigistada 4-4 ja viia mängu lisaajale. Lisaaja teisel minutil lõi pantrite võiduvärava Nikita Puzakov, Roland Luhti ja Maksim Lovkovi söödust.

Teised väravad said kirja Daniil Fursa (söötjad Daniil Tsarkovskyi ja Nikita Puzakov), Nikita Puzakov( söötjad Daniil Fursa ja Patrick Kookmaa), Saveli Novikov (söötja Jan Lukats), Makism Lovkov (söötjad Daniil Fursa ja Saveli Novikov).

Väravas tegi 51 tõrjet Villem-Henrik Koitmaa.

HC Panteril on 16 mänguga kirjas 18 punkti ja hetkel hoitakse viiendat kohta.

Pilt: Guntis Lazdāns