HC Panter sai Optibet Hokiliigas kirja viienda kaotuse
06.10.2023
HC Panter ja HK Kurbadsi teine omavaheline mäng Optibet Hokiliigas kujunes väga sündmusterohkeks, kus löödi 10 väravat ja oli palju karistusi. Esimese kolmandiku lõpuks juhtis HK Kurbads mängu 3 : 0, teisel kolmandikul lisati veel kaks väravat. HC Panter meeskonnd avas oma skoori teise kolmandiku kolmandal minutil kuid vaheajal mindi siiski 5:1 HK Kurbadsi eduseisul. Kolmas kolmandik kujunes tõeliseks lahinguks, kus jagati karistusi tervelt 81 minuti eest. Mõlemad meeskonnad said viimasel kolmandikul kirja 2 väravat. Mängu lõppseisuks kujunes 7:3 võit HK Kurbadsile.

HC Panter väravate autoriks olid Kevin Parras, Rasmus Kiik ja Nikita Puzakov. HK Kurbadsi poolel olid täpsed  Roberts Jekimovs 2, Emīls Ginters, Jēkabs Silinš, Artūrs Ozolinš 2 ja Davids Livšics.

HC Panter väravavaht Villem-Henrik Koitmaa tegi mängu jooksul 39 tõrjet, HK Kurbadsi väravavaht Fjodor Aganezov 28.

HC Panter jätkab Optibet mängudega 14-15. oktoober Tallinnas Haabersti jäähallis kui vastaseks HK Mogo/LSPA.