Hollandi alistanud Eesti koondis sai MM-turniiril kirja teise võidu
01.05.2024

Eesti koondis alistas Vilniuses esimese divisjoni B-grupi MM-turniiril Hollandi 3:2.

Esimene kolmandik lõppes väravateta. Teisel kolmandikul läks Eesti Morten Arantez Jürgens väravast juhtima 25. minutil. Kuus ja pool minutit hiljem viigistas Hollandi mängija Finn Filippini seisu. Kristjan Kombe viis Eesti taas ette kolm minutit hiljem ja teisele vaheajale läks Eesti 2:1 eduseisul.

Kolmanda kolmandiku alguses karistas Alexei Loginov ära Eesti 2- minutilise karistuse ja viigistas seisu. Mängu lõppseisu vormistas koondise kapten Robert Rooba kümme minutit enne mängu lõppu.

Eesti poolelt valiti parimaks värava ja kaks söödupunkti kirja saanud Kristjan Kombe. Eesti väravavaht Villem-Henrik Koitmaa tõrjus 15 ja Hollandi väravavaht Martijn Oosterwijk 31 pealeviset.